Jsme partnerem pro digitální éru

Možná je pro tebe jméno naší firmy nové. Přesto, v Česku máme zastoupení už od roku 2005. Začínali jsme v pěti, ale v současnosti je nás víc než 200. Firma Dimension Data byla založena v Jižní Africe a existuje už přes 30 let.

Na celém světě je nás přes třicet tisíc a patříme mezi největší tvůrce technologických řešení na světě. Svou práci zvládáme opravdu dobře. O tom svědčí naše partnerství s Tour de France, které jsme oficiálním technologickým partnerem.

Náš slogan zní „accelerate your ambition“. Znamená to, že i těm největším firmám na světě pomáháme lépe podnikat a jednoduše komunikovat. Fungovat tak, aby se technologie staly pro naše zákazníky užitečným pomocníkem a nebyly naopak překážkou v rozvoji firmy.

Naší doménou jsou informační a komunikační infrastruktury – sítě, datová centra, kybernetická bezpečnost, nástroje pro týmovou spolupráci.Dodáváme ambiciózní koncepty pro DIGITÁLNÍ PRACOVIŠTĚ, v praxi uplatňujeme INTERNET VĚCÍ, vytváříme úplně nové UŽIVATELSKÉ ZKUŠENOSTI.

Respektujeme šest základních hodnot, které promítáme do všeho, co děláme. Jsou to „týmová spolupráce“, klienti“, „integrita“, „odborná dokonalost“, „inovace“ a „respekt & rozmanitost“. Vše ovšem dokážeme brát s nadhledem a také si umíme hrát.

V Praze budujeme evropské servisní centrum. Staň se součástí multikulturního prostředí, kde lidé spolupracují, sdílejí zkušenosti, navzájem se inspirují a společně rostou. Klikni zde a dozvíš se víc.